Haberler (Arşiv) Haberler

İçerik Tarih
TOMARZA İLÇESİ LGS BİRİNCİSİ OKULUMUZ ÖĞRENCİSİ BETÜL NİSA TURGUT OLMUŞTUR. TOMARZA İLÇESİ LGS BİRİNCİSİ OKULUMUZ ÖĞRENCİSİ BETÜL NİSA TURGUT OLMUŞTUR.

Okulumuz öğrencisi Betül Nisa TURGUT  Tomarza İlçesi LGS Birincisi olmuştur. Okulumuzu ve  ilçemizi  başarılarıyla grurlandıran öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz. 

29 Haziran 2018
RESİM SERGİSİ RESİM SERGİSİ

OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNİN VE SELMA SANEM YALÇIN HOCAMIZ KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE HAZIRLANMIŞ OLAN RESİM SERGİSİNDE  BİZİ YANLIZ BIRAKMAYAN TOMARZA KAYMAKAMI SAYIN BURAK DERTLİOĞLU , TOMARZA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN FAHRETTİN IŞIK, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MEHMET KURT,ŞUBE MÜDÜRLERİMİZ  SAYIN HAMDİ KOÇAK VE SAYIN NAKİ KAVAK´A VE  TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDERİZ. 

2 Mayıs 2018
OKULUMUZDA NEVRUZ KUTLAMASI OKULUMUZDA NEVRUZ KUTLAMASI

OKULUMUZDA NEVRUZ KUTLAMASI KAPSAMINDA BAHARIN GELİŞİ KUTLANDI. BU KUTLAMA İÇERİSİNDE ÖGRENCİLER HALAT ÇEKME ,SANDALYE KAPMACA .YUMURTA TAŞIMA VE ATEŞTEN ATLAMA GİBİ BİR ÇOK ETKİNLİKLE GÜNÜN ÖNEMİ ÖĞRENCİLERE AKTARILDI .

NEVRUZ KUTLAMASI KAPSAMINDA OKULUMUZDA Kİ KERMESİMİZEDE İLGİ GÖSTERİP BİZİ YANLIZ BIRAKMAYAN VELİ, ÖĞRETMEN ,ÖĞRENCİ VE PERSONELİMİZE TEŞEKÜR EDERİZ...

28 Mart 2018
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

OKULUMUZDA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ KAPSAMINDA OKULUMUZ ÖĞRETMENLERİ MERVE GÖNEN VE RÜMEYSA DERİCİ İLE  ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN TİYATRO SAHNELENMİŞ, BU ÖNEMLİ GÜN MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLER VURGULANARAK ANILMIŞTIR.

OKULUMUZ MÜDÜRÜ BÜLENT KARSLIOĞLU YAPMIŞ OLDUĞU TEŞEKKÜR KONUŞMASINDA EMEĞİ GEÇEN TÜM ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR ETMİŞ BÖYLE GÜNLERİN ÖZELLİKLE İÇİNDEN GEÇTİĞİMİZ ZAMAN DİLİMİNDE ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU VURGULAMIŞRIR...

 

17 Mart 2018
12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ 12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ

Ey tarihin en büyük şahadet destanını yazanlar!

Ey şerefinin ölçüsü, tarihin ufuklarına sığmayan kahramanlar!

Ey yüreği avucunda, kefeni sırtında olanlar...

Ey er oğlu er, yiğit oğlu yiğitler. Allah ve Resulünün övdüğü makama yükselenler. Size binlerce kez selam

Ey toprağın koynuna gülerek girenler... Türk Milletinin şan ve şerefine leke sürdürmeyenler.

Ey tarihin koynunda Türk Milletine beyaz bir sahife açanlar.

 

 

16 Mart 2018
1.GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI 1.GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI

OKULUMUZDA YAPILAN 1.GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASINDA  OKULUMUZ ÖĞRETMENLERİ VE ÖĞRENCİLERİ ARASINDA SATRANÇ MÜSABAKALARI ÇOK KEYİFLİ ANLARA SAHNE OLDU ÇOCUKLARIMIZIN ZİHİNSEL GELİŞİMİNE KATKI SUNMAK İÇİN YAPILAN BU TURNUVADA DERECE GİRENLERE MADALYA VE PLAKET  TAKTİM EDİLDİ SIRALAMA İSE ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU:

ÖĞRENCİLER ARASI

1. AHMET DURSUN ŞERMET

2. BETÜL TURGUT

3.UFUK DEMİR

ÖĞRETMENLER ARASI

1. BÜLENT KARSLIOĞLU(OKUL MÜDÜRÜ)

2. MELİKE SENA DUMAN(REHBERLİK ÖĞRETMENİ)

3. RABİA ERÇETİN(FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ)

27 Mart 2018
Sivil Savunma Günü Sivil Savunma Günü

Okulumuzda sivil savunma haftasında Selma Sanem YALÇIN hocamızın koordinatörlüğünde sivil savunma haftasının önemi öğrencilere anlatılarak okulumuzda tatbikat yapıldı...

14 Mart 2018
Okulumuzda veli toplantısı yapıldı.. Okulumuzda veli toplantısı yapıldı..

2017-2018 Eğitim öğretim yılı 2. dönemi veli toplantıları düzenli olarak yapılmya başlamıştır. Velilerimizin  katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

9 Mart 2018
Okulumuz Tomarza Belediye Başkanına Teşekkür ziyareti yaptı. Okulumuz Tomarza Belediye Başkanına Teşekkür ziyareti yaptı.

Okul aile birliği başkanı Ahmet YIMAZ ve okul müdürümüz Bülent KARSLIOĞLU Tomarza Belediye Başkanımız Fahrettin IŞIK ´a teşekkür ziyaretinde bulunarak,maddi manevi katkılarından dolayı teşekkür plaketi taktim etmiştir.

14 Şubat 2018
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okulumuza Ziyareti İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okulumuza Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet KURT okulumuzu ziyaret ederek öğrencilerimize Hedefiniz; iyiye , doğruya güzelliklere ulaşarak mükemmel olmayı sağlamak olsun... diyerek öğütlerde bulundu ve öğretmenlerimizin sorunlarını dinleyerek çözüm yolları  buldular ...

              Sayın  İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaretinden  Dolayı  Teşekkür Ederiz .

29 Aralık 2017
Yerli Malı Haftası Yerli Malı Haftası

Yerli Malı Haftası 12-18 Aralık tarihleri arasında okulumuzda coşkuyla kutlandı..

15 Aralık 2017
8. Sınıflara Moral Gezisi Düzenledik 8. Sınıflara Moral Gezisi Düzenledik

Okulumuz 8. sınıf öğrencilerine moral gezisi düzenledik. Kayseri Bilim Merkezini gezdik daha sonra sinama izledik... 

6 Aralık 2017
Kermesimizden Kareler.. Kermesimizden Kareler..

Okul Aile Birliğimiz ve Öğretmenlerimizin katkılarıyla Okulumuz bahçesinde Kermes düzenledik. Kermesimize ilgi gösterip bizi yalnız bırakmayan veli, öğretmen, öğrenci ve personelimize teşekkür ederiz. 

6 Aralık 2017
Öğretmenler Günümüz Kutlu Olsun!!! Öğretmenler Günümüz Kutlu Olsun!!!

Okulumuzda öğretmenler günü çoşkuyla kutlandı. Tüm öğretmenlerimize özel tasarlanmış kupa bardak hediye edildi ve hep birlikte yemek yenildi. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler.

24 Kasım 2017